Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Ambalaj ve Paketleme

Evden Eve Nakliyat denince ilk akla gelen Arıcıoğlu Nakliyat firması 1986 dan beri sizin için yorulmadan tüm türkiye geneli şehiriçi şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti veriyor çünkü arıcıoğlu evden eve nakliyat ankara başta olmak üzere türkiye  geneli şube açarak daha farklı hizmetlere adım atmaktadır nerde olursanız olun istediğiniz yerden bizi arıyarak hemen evden eve nakliyat hizmetimizden faydalana bilirsiniz

Ambalajlama, Arıcıoğlu Nakliyat firmamız tarafından özenle gerçekleştirilen bir hizmettir çünkü ambalajlama ve paketleme çalışmaları yapılırken ne kadar özen gösterilir ve yapılan iş olabildiğince özenli ve sağlam gerçekleştirilirse olası olumsuz durumlar karşısında gerçekleştirilen ambalajlama eşyalarınızın başına gelebilecek zararı ortadan kaldırır. Bu sayede her ev taşıma esnasında yeni evinize eşyalarınız ilk taşınmadan önceki hallerinden hiç bir şey eksilmeden taşınır. Ambalajlamada genelde kalın naylon tabaka, havalı naylon tabaka ve bir arada tutmalar için streç film ve koli bandı kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu ürünler Avrupa Birliği üretim standardındaki malzemelerden oluşur. Ambalajlama işleminde kullandığımız tamamlayıcı ürünlerin her biri alanındaki en kaliteli markalardan temin edilmekte ve bu konuda hiç bir masraftan kaçınılmamaktadır. Arıcıoğlu Nakliyat işini seven özen gösteren bir firma olduğu kadar müşterilerinin eşyalarını da güvenli bir şekilde taşımaya önem vermektedir. Bu da yıllardır bizimle taşınan kişi ve kurumların tekrar taşınma ihtiyaçları doğduğunda bizi tercih etmeleri ve ettirmelerinin en büyük sebebidir.

 

Arıcıoğlu Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde farklı eşyalarınızın paketlemesinin ve ambalajlamasının nasıl daha iyi yapılacağı ve hangi ambalajlama tekniğinin daha güvenlikli olacağı konusunda bildiklerimiz personelimiz işe yeni başlamış olsa dahi işbaşı öncesi vermiş olduğumuz 10 günlük nakliyat know how seminerlerinde yeni başlayacak personele aktarılır ve bu sayede nakliyat işlemi yapan bütün personelimiz özel ve standart olmak üzere iki farklı türdeki bütün eşyalarınızı en iyi ve güvenli şekilde ambalajlama ve paketleme işlemlerini yapacaktır. Nadir de olsa ambalajlamanın en iyi nasıl yapılacağına karar verilememesi durumunda ise en az 4 yıl deneyimli olan ekip taşıma ekibi liderlerimiz bu konularda destek sağlayarak yeni personellerimizin de konunun daha sonra karşılaştığında kolaylıkla üstesinden gelebilmesi için anlık eğitimler vermektedir.  Arıcıoğlu nakliyat ekibi sizin eşyalarınızı en iyi ve güvenli şekilde ambalajlamak için her çalışma safhasına önem vermektedir.