Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Asansör Kiralama

Yüksek katlı binalarda ya da merdivenleri ve giriş bölümü eşya taşımak için uygun olmayan evlerde, eşya taşımanın en verimli ve kolay yolu asansörlü taşımadır.

Asansörlü Taşıma Nedir?

Özellikle Ankara gibi büyük şehirler, sürekli olarak göç almakta olan ve adres değişikliklerinin çok sık yaşanmakta olduğu yerlerdir. Mega Kent konumuna gelen büyük şehirlerde, günümüzde yapılar çok katlı olarak inşa edilmekte, bu yapıların büyük bir kısmında da eşya taşımak için elverişli koşullar bulunmamaktadır. Bina ortak alanlarında eşya taşımanın mümkün olmadığı bu tarz yapılarda, eşya nakletmenin tek yolu asansör kiralama olmakta. Ofislerini veya evlerini taşıyacak olan kişiler, haklı olarak eşyaları adına endişe duymaktalar. Eşyanın taşınacağı destinasyonun farklı bir şehirde olması durumunda, bu tedirginlik daha da artmakta. Bu endişeleri gidermek adına, firmamız taşınacak olan eşyalar için sigortalama sistemi uygulamaktadır.

Asansör Kiralama Hizmeti

Asansör kiralama hizmeti veren firmamız, sektöründe uzun yıllardır deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Bina ve eşyaların zarar görmemesinin büyük önem taşıdığı bu alanda, güvenle eşyalarınızı bize teslim ederek, taşımanın yükünü üzerinizden bir nebze olsun atmış olacaksınız. Taşınmanın ilk etabı olan eşya paketleme işlemleri, profesyonel olan kadromuz tarafından büyük bir özen gösterilerek, itina ile gerçekleştirilir. Elemanlarımızın yaptıkları hassas çalışmalar sayesinde, ofisinizde ya da evinizde bulunan en nadide eşyalar dahi, %100 kırılmama garantisi verilerek, paketlenir ve taşınır.

Neden Asansör Kiralanmalı?

Asansörlü nakliyat sistemleri, işçilik maliyetlerinde düşüş sağlayarak, bütçeye ekonomik yönden yük bindirmez. Geleneksel yöntemlere nazaran çok daha hızlı bir taşınma sağlar. Asansör ile evden eve nakliyat yapılması sırasında eşyalar kesinlikle zarar görmez. Konutların içerisinde taşımanın mümkün olmadığı ebatlara sahip olan eşyaları, taşımak mümkün olmaktadır. Taşınma sırasında binada yaşayan diğer insanlar gürültüden rahatsız olmaz. Eşyalar taşınırken bina zarar görmez. Daha rahat tarzda bir taşınma deneyimi sergiler. İşçiler daha az yorulduklarından, çalışma performansları yükselir. Merdivenlerden taşıma esnasında eşyalarda görülen yıpranma riski, ortadan kalkar. Bina yönetimi ile yaşanan sorunlar en alt seviyeye iner.

Firmamızın Ayrıcalığı Nedir?

Asansör kiralama ile ev taşımacılığı yapan firmamız, mükemmel ev taşımacılığı araçlarına sahiptir. Taşımacılık alanında verdiği güvenli ve ekonomik hizmetler ile, çok geniş bir portföye sahiptir. Profesyonel olan kadromuz, 18. kata kata kadar uzanabilen 50 metre yüksekliğe çıkabilen kaliteli vinçlerimiz ile, fabrika, ofis, ev taşımacılığı standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olan ve asansör taşımacılığı işlemlerini rahatlıkla gerçekleştiren araç filomuz bulunmaktadır. Araç üstü modüler asansörlerimiz, yüksek katlar için, hidrolikler sayesinde asansör rayları ile istenilen kata uzar. Yıllardır müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti verme gayreti içerisinde bulunan taşımacılık firmamız, eşyaların taşınmasına uygun çözümler üreterek, piyasada elde ettiği haklı şöhreti gururla taşımaktadır. Sizlerde tüm taşınma ihtiyaçlarınız için asansör kiralama yöntemi sayesinde, taşınma işlemlerinizi kolaylıkla halleden firmamız ile irtibata geçerek, taşınma stresini üzerinizden atabilirsiniz.