Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama nakliyat  hizmetinin tamamlayıcı bir unsurudur. Depolama hizmeti alınacak firmalardan  siz müşterilerimizin daha sonra sorun yaşamaması ve eşyalarınızın güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için belirli kritelerin olması gerekmektedir.  Biz size sunduğumuz depolama hizmeti ile neleri elde ettiğinizi anlatacağız siz de bu sırada saydıklarımızı not alarak diğer depolama firmaları ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Havalandırma

Eşyalarınız havalandırıyoruz. Depolama firmalarının en önem vermesi gereken ama en az verdikleri konu iklimlendirmedir. Eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulmak istiyorsanız ya vakumlu odalara koymalısınız ya da ambalajlamasını iyi bir şekilde yaparak havalandırması iyi olan bir depoda tutmanız gerekir. Bu sebeple havalandırma konusunda depolama tesisimiz yüksek teknolojik depo iklimlendirme sistemleri ile donatılmıştır.

Güçlü Kilit

Bir çok depolama firmasında kilitlerden oluşacak toplam maliyet aşırı olarak görülmektedir. Bu sebeple çin malı ucuz kilitler kullanılmaktadır. Bu kilitler belirli stres seviyeleri aşılınca dayanıklılığını kolayca kaybederler. Biz ise genel olarak Alman ve Türk üretimi olan izinsiz açılabilmesi için büyük endüstri ekipmanlarına ihtiyaç duyulabilecek seviyede kilitler kullanarak eşyalarınızı ve mahremiyetinizi güvence altına alıyoruz.

Kolay Ödeme

Bazı firmalarda her ay depolama noktasına giderek elden ödeme yapmanız gerekbilemektedir. Bu olay tamamen depolama hizmeti veren firmanın internet bankacılığını etkili olarak kullanamamasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple istediğini anda istediğiniz yerden ödeme yapabilmeniz için tüm bankalardaki hesaplarımıza 7/24 kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik başlığımızın altında hem teknolojik hem de insani güç ile eşyalarınızı korumayı maksimuma çıkarıyoruz. Depolarımız 7/24 izlenmekte ve aynı zamanda hem depolama tesisi dışında hem içinde çok sayıda güvenlik personeli bulundurmaktayız.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.