Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Özel Eşya Taşıma

Eşya taşımacılığı büyük özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Büyük özen ve dikkat isteyen taşımacılık işini ne yazık ki herkes yapmaya çalışıyor. Profesyonel anlamda özen isteyen taşımacılık işi için güvenilir bir firma seçmemeniz halinde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli bir firma ile taşımacılık işi size eziyet olmaktan çıkarak oldukça kolay bir işlem haline gelecektir. Taşınma stresinden sizi tamamen kurtaracak firma sayesinde eşyalarınız kısa sürede istenilen adrese taşınarak sorunsuz işlem gerçekleşmektedir. Özel eşya taşıma işlemi dahil birçok taşıma işlemi gerçekleştiren firma uzun yıllar sorunsuz şekilde yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor.

Taşımacılık İşlemi

Büyük özen isteyen taşınma işlemi öncesi firma ile 7/24 iletişime geçerek gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Her konuda bilgi alabileceğiniz firma taşınmasını istediğiniz eşyalar için size ücretsiz ekspertiz hizmeti de sağlamaktadır. Bu sayede sorunsuz taşıma işlemi sağlayabiliyorsunuz. Tüm anlaşmalar imzalanarak daha sonra sorun yaşamamanız için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. İstediğiniz gün ve saatte taşınmasını istediğiniz eşyalar sizden alınarak istediğiniz yere, yine aynı gün nakliyesi sağlanıyor. Tüm işlemler aynı gün yapılarak sorunsuz şekilde hizmet veriliyor.

Eşya Paketleme İşlemi

Eşya nakliyesinde en önemli işlem eşyaların doğru şekilde paketlenmesidir. Doğru paketlenmeyen eşya taşıma sırasında zarar görebilir. Eşyaların zarar görmemesi için doğru şekilde eşyaların cinsine göre paketleme yapan firma bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kırılmak ihtimali, çizilme ihtimali yada zarar görme ihtimali bulunan tüm eşyalarınız zarar görmeyecekleri şekilde tek tek özenle paketleniyor. Bu süreçte her şey usulüne uygun olarak yapıldığı için yaşanabilecek tüm sorunlar ortadan kaldırılmış oluyor. Paketleme sonrası taşınmasını istediğiniz özel eşyaların miktarı ve boyutuna göre getirilen araçlara yerleştiriliyor ve nakliyesi sağlanıyor. Paketleme işlemi kadar, taşıma ve nakliye işlemine de aynı özeni gösteren firma başından sonuna kadar tüm işlemler için size gerekli bilgiyi veriyor.

Sigortalı Eşya Taşımacılık İşlemleri

Eşya taşıtmak isteyen kişiler için sorunsuz işlem sunmak adına firma taşınmasını istediğini tüm eşyalar için sigorta işlemi gerçekleştirmektedir. Bu şekilde taşınma esnasında hırsızlık, yangın, yolda araç devrilmesi, su baskı gibi olumsuz durumlar karşısında zarar görme ihtimali olan eşyalar sigortalı olması nedeni ile bütün zarar karşılanmaktadır. Eşyaların en uygun ve kalitede olan paketler ile ambalajlanması ve paketlenmesi sonrası, sigortalı olarak sorunsuz şekilde ulaştırılması gereken yerlere kısa sürede ulaştırılmaktadır. Hızlı ve güvenli şekilde aşıma işlemi sunan firma eşyalarda en ufak bir çizik bile meydana getirmemektedir.

Depolama İşlemi

Eşya taşıma işinde istenilen bir diğer seçenek taşınması istenilen eşyaların belirli süre depolanmasıdır. Taşınacak yerin müsait olmaması, yer olmaması ve herhangi bir başka neden ile depolanmasını istediğiniz tüm özel eşyalar sigortalı bir şekilde sorunsuz olarak, istediğiniz sürede depolanmaktadır. Firma depolama hizmetini tamamen hijyen ortamda sağlamakta ve kaliteli depolarda bu işlemi gerçekleşmektedir. Özel eşyalarınız sizin belirlediğiniz süre boyunca sorunsuz olarak depolarda zarar görmeden tutuluyor ve istediğiniz zaman ulaşmasını istediğiniz adrese ulaşması sağlanıyor. Sorunsuz hizmet almak ve bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.