Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Şehir İçi Taşımacılık

Şehir İçi Taşımacılık

Taşımacılık konusu titizlik isteyen oldukça önemli bir konudur. Bir bölgeden bir başka bölgeye yapılacak şehir içi taşımacılık hizmetlerinde kalitenin yanı sıra dikkat edilmesi gereken önemli konular söz konusu. Bu nedenle taşımacılık hizmetleri alırken konusunda uzman ve profesyonel firmalar ile çalışmak gerekiyor. Bu durum, telafisi mümkün olmayan durumların da önüne geçilmesini sağlıyor. Taşımacılık konusunda kaliteli hizmetler sunan firmamız ile bir yerden başka bir yere yapılacak taşıma hizmetlerinde herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz.

Taşımacılıkta Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Firmamız, evden eve ya da iş yerinden bir başka iş yerine taşıma konusunda hizmet veriyor. Öncelikle eşyaların taşınacağı mekanın kaçıncı kat olduğu ve nereye taşınacağı, taşıma işleminin yapılacağı mekanın kaçıncı kat olduğu konusunda taşıma işleminden önce bilgi verilmesi gerekiyor. Alınan bu bilgiler ışığında eğer ki yüksek katlardan eşya taşınması işlemleri yapılacaksa, asansör kurularak binanın dış bölümünden eşyalar indirilip çıkarılıyor. Bu yöntem, taşımacılıkta daha pratik olmasından dolayı hem taşıma işleminin daha hızlı bir şekilde bitmesine neden oluyor, hem de eşyaların zarar görmeden sağlıklı bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleşiyor.

Taşımacılık Hizmeti Almak için

Taşımacılık hizmeti almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçilmesi gerekiyor. İletişim için internet sitemiz, şirket hatlarımız ya da mail adreslerimiz ile iletişime geçmek mümkün. İletişim yöntemlerinden yararlanılarak bizimle iletişime geçilmesi durumunda, müşterilerimizden taşınacak eşya ve konutların durumları ile ilgili bilgiler alıyoruz. Alınması gereken bilgiler, firmamıza ait formlarda yer alarak, müşterilerimizin formlarda bulunan bilgileri doldurulması isteniyor. Bilgilerin doldurulmasından sonra yapmış olduğumuz inceleme ile birlikte taşıma işlemi için gerekli olan araç ve asansör temini sağlanıyor.

Eşyaların Zarar Vermeden Taşınması

Taşıma işlemine karar verildiğinde, uygun görülen gün firmamıza ait personellerin eşyaların çıkacağı konuta giderek eşyaların öncelikle taşıma öncesinde muhafaza edilmesi için ambalaj işlemleri yapılıyor. Bu ambalaj işlemlerindeki temel amaç, eşyaların taşınma sırasında kırılma ve bozulma gibi istenmeyen durumların önüne geçmek. Ambalajlama işlemleri özellikle kırılacak eşyalar için yapılıyor. Bu işlem bittikten sonra asansör yardımı ile eşyalar araçlara yükleniyor. Araçlara düzgün ve eşyaların zarar görmeyecek şekilde istiflenmesinden sonra taşımacılık hizmeti başlıyor. Sonrasında ise taşıma yapılacak diğer konuta gidilerek yine aynı şekilde eğer ki eşyaların taşınacağı daire zemin katta değil ise asansör yardımı ile eşyalar düzgün ve herhangi bir sorun olmadan yeni yere taşıması sağlanıyor. Özellikle dolap gibi mobilya türü eşyalar sökülerek taşıması yapıldığından, yeni yere geçildiğinde aynı şekilde mobilya türü eşyalar yeniden monte edilerek kullanıma hazır hale getiriliyor.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri Sunuyoruz

Taşıma işleminde en önemli konu ve buna bağlı olarak en yaygın kaygı eşyaların zarar görüp görmeyeceği konusudur. Bu nedenle, müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi için, tüm eşyalar firmamız bünyesinde sigortalanarak, olası bir arıza ve kırılma durumunda sigorta kapsamında zararlar gideriliyor. Taşıma konusunda olması gereken her şey planlı ve düzenli bir şekilde düşünülerek hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetinin, yapmış olduğumuz hizmetten daha önemli olduğu anlayışı ile taşımacılık sektöründe önce firma olarak hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde sunuyoruz.