Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Ücretsiz Ekspertiz

Kuruluşumuz olarak her ortamda bulunan eşyalarınızı taşımaktan ilk açılış günümüzden bugüne kadar büyük mutluluk ve keyif duyuyoruz. Bu boylamda firmamızın müşterileri için sunmuş olduğu hizmetlerden yalnızca bir tanesi de ücretsiz olan ekspertiz hizmetidir. Nakliye sektörü her geçen zaman dilimi içerisinde hızla büyümekte ve gelişmektedir. Böylelikle müşterilerimize daha iyi bir hizmet anlayışı sunabilmek adına ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz olarak yapılacak olan ekspertiz ile nakliye firmasına ait olan bir birey müşterileri ziyaret eder. Sonrasında ise taşınması gereken eşyaların boyutuna, ağırlık oranına ve adedine bakar. Ve son olarak yapılan inceleme ve analiz sonucu doğrultusunda ne kadar araca gereksinim duyulacağı ve bu iş için çalışması gereken kişi sayısı belirginleştirilerek taşıma maliyeti ortaya çıkarılır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Ehemmiyeti

Kaliteli bir nakliye firmasının sunması gereken hizmetlerinin başında ekspertiz hizmeti gelmektedir. Müşterilerinin hizmetine sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınması gereken araçlara uygun ve yatkın aracın önceden belirlenmesi amaç güdülür. Ve ayrıca taşınması gerekmekte olan eşyaların büyüklük boyutuna göre ambalaj belirlenir. Sonrasında ise nakliye yapılacak olan gün bu ambalajlar kullanıma hazır bir hale getirilir ve eşyalar kısa bir zaman dilimi içerisinde paket yapılır. Ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunan firmamız bu hizmeti sağlayacak olan bir kişiyi size yönlendirir. Nakliye yapılmadan önce ve sonrasında olan süreçte bütün sorumluluk bu kişiye aittir. Ayrıca son olarak birden fazla araç ile müşterilere hizmet sağlanması gerekiyorsa, ekspertiz hizmeti sayesinde tüm araçlar aynı anda belirtilmiş olan adrese ulaştırılır ve böylece nakliye sürecinde herhangi bir aksama meydana gelmez.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayan firmamızın amacı ve gayesi ekspertiz tarafınca taşıma maliyetinin daha evvelden belirgin hale getirilerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaç güdülmüştür. Ayrıca ekspertiz fiyatlarını belirginleştiren bazı sebep ve faktörler mevcuttur. Bunlardan biraz bahsetmek gerekirse; hizmeti karşılanacak olan eşyanın adedi ve ağırlık oranı, eşyaların değeri ölçüp biçildikten hemen sonra gereken ambalaj miktarının hesaplanması, eşyaların durumuna göre gerekli olan personel sayısı, taşıma sigortası bedeli ve son olarak kullanım halinde olacak olan nakliye aracı ekspertiz hizmetinin tamamlanması halinde oluşmakta olan nakliye bedelinin belirlenmesi.

Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Sektör üzerinde pek çok nakliye firması yer almaktadır. Dolayısıyla sektörde kendisine yer edinmiş olan bu firmalar arasından en kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firma tercih edilmelidir. Bunun önemi oldukça büyüktür. Ayrıca belirtmekte yarar var sektörde yer alan bazı firmalar sağlanacak olan ekspertiz hizmeti için ek ücretler istemektedir. Kuruluşumuz olarak biz ise, müşterilere sunulacak olan ekspertiz hizmeti için hiçbir zaman hiçbir şekilde ekspertiz ücreti talep etmemekteyiz. Böylelikle sektörde yer alan rakip firmaları geçerek kalite standartlarımızı daha fazla geliştirmekteyiz. Ve ayrıca müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmette her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Sağlamış olduğumuz hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için, ekspertiz hizmetini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız. Eğer sizde kalite sahibi ve ücretsiz bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilir ve bu olanaktan yararlanabilirsiniz.