Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Depo Nakliyat

Depo Nakliyat

Ülkemiz olan Türkiye üzerinde depo nakliyat hizmeti diğer nakliyat çeşitlerine göre pek fazla tercih edilmemektedir. Geçmiş olduğumuz zaman dilimi içerisinde de sayısı oldukça az olan firma depo nakliyatı işlemini gerçekleştirmiştir. Günümüz dünyasında ise pek çok firma bu hizmet hakkında fazla bir bilgi birikimine sahip değildir. Ve depo nakliyatı hizmeti yeni gelişmekte olan bir sektör haline gelmiştir. Firmaların bilgisizliğinden dolayı bazı kuruluşlar ev taşımak ile depo taşımacılığını bir tutmaktadır. Fakat bu yanlıştır. Arıcıoğlu Nakliyat olarak biz ise bu yanlış algılardan uzak profesyonel bir şekilde depo nakliyatı hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Zira depo taşımacılık hizmeti deneyim ve profesyonellik gerektiren bir hizmet çeşididir. Ayrıca taşıma işlemi esnasında zarar görme ihtimali yüksek olan eşyalar içinde büyük bir derecede hassasiyet gösteren bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ve ayrıca taşınacak olan eşyanın cinsine göre dış etkenlerin uygunluğunu da göz önünde bulunduruyoruz.

Depo Nakliyatı Eksper Hizmeti

Firmamızda barınmakta olan eksperlerimiz nakliyat işleminin hemen öncesinde yerinize gelerek depoda yer alan malzemelerin ve araçların niteliklerine göre bir rapor hazırlamaktadır. Hazırlanmış olan bu raporun sayesinde firmamız taşınacak olan eşyalara uygun ekipman ve araçları kullanıma hazır hale getirir. Böylelikle herhangi bir problem yaşanma halinin önüne geçilmiş olur. Çünkü hazırlanmış olan raporda taşınması gereken eşyaların durumuna ve özelliklerine göre kullanılması gereken ekipmanlar hazır hale getirilmesi için bilgiler barındığından bu rapor hazırlanmaktadır.

Uzman Kadromuz

Kuruluşumuzda çalışmakta olan ve müşterilerimize hizmet veren her depo nakliyat çalışanı bu alanda oldukça deneyimli bir kişidir ve bu doğrultuda müşterilere hizmet sunmaktadır. Haliyle senelerin vermiş olduğu bu deneyim ile nakliyat işlemleri rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca uzman kadromuzun yanı sıra eğitim aşamasında olan ve destek amaçlı bünyemizde çalışmakta olan personellerimiz ile taşınma işleminin daha rahat ve elverişli bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyoruz.

Fiyatlarımız Hakkında

Firmamız olarak sektörde yer alan diğer kuruluşlara göre daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Üstelik bu kaliteli hizmeti rakip firmalara göre daha düşük ve bütçe ekonomisini zorlamayacak fiyatlar ile vermekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimiz hem fiyat açısından, hemde kalite ve güvenilirlik açısından herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki; eşyalarınızın durumuna, özelliklerine ve yolun uzunluğuna göre fiyatlarda değişkenlik meydana gelebilir.

Firmamızın Avantajları

Firmamız taşımacılık konusunda her türlü müşterinin, her türlü isteğini karşılayabilecek düzeyde niteliklere sahip bir kuruluştur. Ayrıca müşterilerimizin yaşayacak olduğu sorunlara karşıda çözüm üretebilecek potansiyeldeyiz. Diğer firmalar depo nakliyat hizmeti hakkında pek bir bilgi birikimine sahip değilken biz bu alanda oldukça uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından taşınacak olan eşyalarınız sigorta güvencesi altında olmakla beraber bizim güvencemiz altındadır. Ayrıca olası bir durumda herhangi bir sorun meydana gelirse bu soruna çözüm bulur ve sorunu ortadan kaldırırız. Dolayısıyla dış etkenlerden dolayı eşyalarınıza zarar gelmesi halinde sigorta kapsamında gerekenler yapılacaktır. Taşınması gereken eşyalarınız cinsine ve niteliğine göre özel ambalaj paketleri ile paketlenir ve taşınmaya hazır hale getirilir.