Enter your keyword

ankara evden eve nakliyat kamyonları

Banka Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı

Bu taşımacılık türü en çok önem verilmesi gereken taşımacılık türlerinden birisidir. Bunun nedeni ise dershanelerde dershane yönetimi, öğrenci velileri ve dershanede eğitim görmüş olan ya da görmekte olan öğrencilere ait önemli belgelerin bulunmasıdır. Tüm bu belgeler dershane taşımacılığının önemini artırmaktadır. Bu taşımacılıkta taşımacılık işini üstlenenler büyük bir özen göstermek zorundadırlar. Kimlik belgelerinin yer aldığı bu belgelerin herhangi bir zarara uğramadan ve gizlilik içinde taşınabilmesi gerekmektedir. Eğitim görülen yerler olduğu için dershaneye özel olarak üretilen kitaplar, testler ve sınav sonuçlarına taşınır iken zarar verilmemelidir. Firma bu noktada, uzun yıllardan bu yana yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlamıştır. Firma hakkında hiçbir şikayet bulunmamaktadır.

Çalışma Noktaları

Firma, Türkiye’de bulunan tüm illerdeki dershanelerin taşıma işlemlerini yapmaktadır. Dershanelerin yeni şubelerde eğitime başladığında ya da şehir içerisinde bir yerden bir başka yere taşınmasında firma hizmet vermektedir. Dershaneler düzgün bir şekilde işlemesinin önemi açısından belgelerinden kaybolmaması ve taşıma işlemleri sırasında yolda herhangi bir zarara uğramaması için firma gerekli tüm önlemleri almaktadır. Çünkü tüm bu belgeler dershanelerin işlerinin aksamaması için gerekli olan belgelerdir. Firma da hızlı ve aktif çalışma yapısı sayesinde kısa süre içerisinde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firma ayrıca taşıma işlemi bittikten sonra da dershane yönetiminin istediği şekilde tüm eşyaları tekrar yerleştirmektedir. Dershanenin tüm mobilyaları da yine firma tarafından ücretsiz bir şekilde monte edilmektedir.

Taşıma Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Firma dershane taşımacılığı sırasında tüm dikkatini eşyaların zarar görmemesi ne toplamaktadır. Özverili bir şekilde çalışan firma bu alanda çok uzun senelerden beri hizmetlerine devam etmektedir. Bu uzun çalışma yılları da firmanın dershanelerin taşınmasında tecrübe kazanmalarına zemin hazırlamıştır. Bu taşımacılıkta görev alan tüm çalışanlar bu konuda uzmanlık kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerin yani taşıma işlemi yaptıracak olan dershane yönetimlerinin dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktaların en başında kaliteli mobilyaların ve öğrenci sıralarının taşınma esnasında kırılmalarının önlenmesidir. Firma özellikle öğrenci sıralarının ve artık günümüzde birçok dershanede kullanılan akıllı tahtaların herhangi bir zarara uğramaması için tüm malzemeleri özenle ambalajlamaktadır.

Elektronik Eşyaların Taşınması

Firma, elektronik eşyaların yani bilgisayar ve akıllı tahtaların paketlemesinde mobilyalarda olduğu gibi kutulama ve baloncuk ile ambalajlama yoluna başvurmaktadır. Özellikle akıllı tahtaların fiyatlarının yüksek olması, bilgisayarların da içerisinde dershane ile ilgili ders materyallerinin yer alması nedeni ile bu önemli malzemeler taşınır iken farklı araçlar kullanılmaktadır. Elektronik taşımalar özel araçlar yardımı ile yapılmaktadır. Kitap, soru – cevap kitapçığı, test kağıdı gibi malzemeler de aynı şekilde paketlenmekte ve kutuya yerleştirilmektedir. Dershanenin taşıma esnasında herhangi bir paketleme yapması gerekmemektedir.

Raporlama ve Garanti

Malzemelerin taşınmasından önce firma gelerek gerekli incelemeleri yapmakta, kaç araç gerektiği ve fiyat konusunda raporları hazırlamaktadır. Bu taşımacılık türünde taşıma işlemlerinin özellikle tatil günlerinde yapılmasına özen gösterilmektedir. Bu günün ayarlanması, dershanede eğitim gören öğrencilerin eğitimlerinin sekteye uğramaması için büyük önem taşımaktadır. Firma tüm bu raporlama işlemlerini ve paketleme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşıma sırasında hasara uğrayan tüm ürünler firma tarafından karşılanacaktır.

Tıkla Ara